Otevírací doby

Otevírací doby:

 Obchodní centrum
po - ne
9.00 – 20.00

 Hypermarket Globus
po - ne
8.00 - 21.00 hodin

 Čerpací stanice Globus
po - ne
8.00 - 21.00 hodin

 Mycí linka Globus
po - ne
8.00 - 21.00 hodin

 Dětský koutek TIME OUT
po - ne
8.00 - 20.00 hodin


O nás

Nákupní centrum Géčko České Budějovice otevřelo na konci října 2007 a doplnilo tak nabídku hypermarketu Globus. NC je situováno v rozsáhlé, ucelené obchodní zóně, která navazuje na jedno z největších českobudějovických sídlišť Vltava. To je také důvod, proč se cítíme být rodinným nákupním centrem a přizpůsobujeme se potřebám našeho okolí. Součástí Centra je venkovní hřiště, vnitřní playlandy pro děti a pravidelné marketingové akce zaměřené na celou rodinu.

Společně s dalšími partnery celé obchodní zóny nabízí Nákupní Centrum Géčko širokou a zajímavou nabídku obchodů a služeb pro celou rodinu. Jen v NCG je Vám k dispozici 1200 parkovacích míst a 49 obchodů. Naleznete mezi nimi Electro World, Sportisimo, C&A, Deichmann, Camaieu, a to vše vedle nejoblíbenějšího konceptu hypermarketů v ČR, tj. hypermarketu Globus.

K Nákupnímu centru Géčko se dostanete buď vlastním autem, nebo městskou hromadnou dopravou. Stanice MHD je vzdálena cca 100 metrů od našeho jižního vstupu. Pro ty z Vás, jež se k nám vypraví na kole, jsme připravili dostatečný počet kolostavů. V Nákupním centru Géčko se nacházejí i kancelářské prostory. Zřízením kontaktního místa, hlavní kanceláře tak můžete čerpat z výhod našeho projektu, jako je osvědčená poloha, snadné parkování a výhodné spojení s centrem města.

Hlavní cíl Nákupního centra Géčko je patrný i z jednotného motta „Svět rodinných nákupů“, které akcentuje pozitivní a pohodové nakupování s celou rodinou.

Nákupní centrum provozuje společnost REFLECTA Facility s.r.o., dceřiná společnost REFLECTA Development a.s.

nahoru