DOBA KAMENNÁ

Vážení návštěvníci,

Zveme všechny děti v termínu od  7. - 16. října 2021  na dobrodružnou prohlídku jeskyněmi a setkání s mamuty a dinosaury! 

Výstava malým návštěvníkům a návštěvnicím zábavnou a interaktivní formou přiblíží život v období pravěku. Děti si budou moci vše vyzkoušet, potěžkat a prozkoumat. Přitom se dozví spoustu zajímavých informací například o tom, jak se lovili mamuti, nebo jak se žilo v jeskyních. Výstava je vhodná pro děti od 4 let a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Na co se můžete těšit?   

  • edukativní, interaktivní, zábavná výstava nejen pro děti
  • spousta zajímavostí o době kamenné (lovci, sběrači, nástroje, jeskynní malby, založení ohně, lovení mamutů a mnoho dalšího)
  • komentované prohlídky trvající cca 40 - 50 minut, které začínají vždy v celou hodinu a to ve všední dny v čase 9:00 - 18:00, o víkendech 10:00 - 17:00
  • fotokoutek

Informace pro školy a školky :

Výstava je vhodná pro děti od 4 do 11 let (školky a 1. stupeň ZŠ) a je zcela zdarma. Stejně tak je vhodná i pro různé zájmové kroužky nebo školní družiny.

Děti se v asi 40-minutové komentované prohlídce dozví něco o tom, jak žili a oblékali se pravěcí lidé, jakým způsobem se dorozumívali, kdy a s kým žili dinosauři nebo jak vypadá takový mamut. Celá prohlídka je doplněna spoustou her a zábavných aktivit a na konci děti dostanou na památku diplom se svým jménem. Výstavou budou provádět vyškolení animátoři.

Důležitá informace:
Vzhledem k aktuální situaci chceme zabránit tomu, aby se mezi sebou potkávaly skupiny z různých tříd/škol. Proto pokud si vyberete termín, zarezervujte si ho celý, tedy všech 20 míst. Do kolonky níže pak napište, kolik dětí ve skutečnosti bude. Potom už nezáleží na tom, jestli bude dětí 5 nebo 30, ale celý termín bude jen pro Vaši skupinu.
Mezi jednotlivými skupinami bude asi 15 minut pauza.

Během výstavy budou dodržována veškerá hygienická nařízení a bezpečnostní opatření a všechny věci budou pravidelně desinfikovány.

Rezervace výstavy ZDE.