Géčko partnerem letního fotbalového kempu

Letní kemp Jihočeského fotbalu, který se koná pod záštitou Komise mládeže Jihočeského KFS, nabízí jedinečnou možnost zažít specializované fotbalové tréninky pod profesionálním vedením licencovaných trenérů. Veškerý program se uskuteční v útulném prostředí areálu Jihočeské univerzity Na Sádkách. V případě nepříznivého počasí je zamluvena tělocvična. Každodenní program bude začínat příjezdem účastníků v 8:30 a končit v 16:30. V pátek bude kemp ukončen slavnostním vyhlášením a předáním pamětních diplomů. Pro účastníky je připraven pestrý program, v němž si zlepší své individuální fotbalové schopnosti a dovednosti.

O průběhu obou turnusů budeme podrobně informovat na portálu Jihočeský fotbal. Představíme kompletní trenérský tým, přineseme rozhovory s účastníky, zajímavosti, fotogalerie a videa. Zaměříme se také na všeobecnou pohybovou průpravu. Samozřejmostí jsou zábavné soutěže a zajímavá exkurze do kabin prvoligového Dynama Č. Budějovice na stadionu na Střeleckém ostrově.

Šéftrenérem kempu je Pavel Tobiáš, bývalý trenér Dynama Č. Budějovice, Slavie Praha, 1.FC Brno a 1.FK Příbram. V české nejvyšší soutěži odkoučoval 406 utkání. Vedoucím trenérského štábu je Ladislav Bernát, dlouholetý trenér, člen VV OFS Č. Budějovice. 

www.jihoceskyfotbal.cz