Vybavte se novou technikou SONY Alpha na letošní léto!

Akce Letní cashback startuje. Zahrnuty budou těla, FF i APS-C objektivy i příslušenství. Ekosystém fotpaparátů SONY Vás překvapí svojí vyspělostí a výkonem. Nabízíme řešení pro hobby fotografy i pro profesionály. Fotíte sport nebo v extrémních podmínkách? Máme něco pro každého.

Zahrnuté produkty najdete na našem eshopu www.ellexgk.cz

 

Alpha 7 III je vynikající fotoaparát, splňující nároky mnoha fotografů. Firma SONY spojila to nejlepší z vlajkové lodi Alpha A9 a z modelu A7R III a vložila to vše do jednoho těla, které představuje fantastický mix výkonnosti a špičkové kvality obrazu. Při dané ceně se tomu nic ani nepřibližuje.  Více informací zde. 

Pokud potřebujete delší ohnisko, je tu tento superzoom . I přesto, že se jedná "pouze" o obyčejnou třídu G, nová a velmi výkonná konstrukce Vám spolu s cenou vyváží horší světelnost. Jedná se o nejlevnější ohnisko 600mm, což Vám jistě udělá radost.  Více informací zde.

 

Skutečně univerzální sklo, pro mnoho fotografů se jedná o spolehlivý pracovní stroj. Na cestách oceníte hlavně optickou kvalitu. Díky špičkové světelnosti f2,8 se nemusíte bát ani fotografování ve slabém světle a bohaté práce s hloubkou ostrosti. Více informací zde.